Selam arkadaşlar bir kİz öğrenci bana çıplak foto ve msj yollamakta idi bu durumu kendisiyle konuştuk ve ailesi bu mesajları yakalayınca karakola gidip şikayet ediyor ancak kız karakol ifadesinde bana karşı platonik aşk hissettiğini ve benden şikayetçi olmadığını beyan ediyor. Bir gün gözaltında kaldım ve ertesi gün savcılıktan serbest bırakıldım. Daha sonra ailesi kızı sıkıştırınca ni dolu İftira lar atılıyor nitelikli cinsel istismar ile suçlandım 60 gün tutuklu kaldım ve ilk celsede karakolda şikayetçi olunmaması ve suç vasfının değişmesi ihtimali sebebiyle tahliye edildim. Avukatım karakolda şikayetçi olmaması sebebiyle vazgeçme den vazgeçme olmaz dedi davanın düşmesini talep etti. Savcılık kız ile HTS kayıtlarımızı istedi ancak hakim bu aşamada davaya yenilik katmayacağı sebebiyle reddetti. Bu arada adli tıp raporunda herhangi bir cinsel istismar bulgusu yoktur kız bakire ve fiili livata yoktur diye yazıyor. Kızın karakolda ilk önce şikayetçi olmaması sebebiyle dava düşer mi sizce?vereceğiniz değerli bilgi ve katkılarınızla için şimdiden teşekkürler

- - - Updated - - -

Bu arada kİz 16 yaşında... fotoları kendi rızasıyla yolladığını kabul ediyor