merhabalar , gittigidiyor sitesinden 06.02.2018 tarihinde telefon siparisi verdim ve ertesi günü elime ulaştı. ürünü 3 gün kullandım ve takılmalar oldugunu fark ettim ve cayma hakkımı kullanıp ürünü iade etmek istedim.

sorularım şunlar : 1) gittigidiyor üzerinden satıcıyı bilgilendirdim ,sitelerindeki e-mail adresinede mesaj attım, satıcıyı aradım müsteri hizmetlerinden bilgi aldım ürünü aldığım gibi kutulayıp verdikleri kargo numarasıyla yolladım . faturayı ve kendimce internetten bakıp iade formunuda imzalayıp yolladım. satıcıyı bilgilendirme konusunda ispat istenirse attığım mailler gecerli mi ? satıcı maili okumadım derse ne yapmalıyım ?

2) ürünü 12.02.2018 tarihinde kargoya verdim ve 13.02.2018 tarihinde int. takip ettigimde kargo teslim edilmiş iki gün sonra para iadesi hakkında bilgi almak için aradım ve kredi kartı ile ödeme yaptıgım için gittigidiyordan kart bilgilerini alıp iadeyi yapacaklarını söylediler diger günlerde arayıp iade için sordugumda arkadaşlar ilgileniyor gibi cevaplarla oyalıyolar gibi geldi . sorum şu sanırım 10 gün içerisinde iade etmek zorunda 10 gün geçerse veya iade etmezlerse ne yapmam gerek telefonsuz kaldıgım icin parayi biran önce almak istiyorum ürün fiyatı 1900 tl civarı ( yardımcı olursanız cok sevinirim para iade edilmezse diye araştırdıgımda int. bişi bulamadım )

not: faturanın fotokopisini almadım ve iade formunun fotokopisini almadım