Abilerim merhabalar, şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorum.

Kredi ve finans içerikli bir web sitem var. Web sitem TC anayasasına uygun olarak içerik üretimi yapıyor ve hiçbir şekilde şifre çalma, farklı paravan sitelere yönlendirme gibi şeyler yapmıyor. Ayrıca web sitem adsense yayıncısıdır ve adsense herkese bilindiği üzere reklam vermez.
Şimdi sorunuma geleyim; dün USOM birimi tarafından engelleme cezası aldım. Usom da Tib alt kuruluşu gibi bir birim sanırım. Engelleme sadece TC üzerinden yapıldı, engelleme sonrasında sitemiz üzerinde herhangi bir hukuksuz içerik barındırmadığımızla alakalı bir mail yolladım Usom'a.

Bugün gelen cevapta ise ""Sayın İlgili,Tarafınızdan sahibi olduğunuzu ifade ettiğiniz <anindakrediler.com>"kredibankalar.com" ile ilgili olarak yapılan kontrollerde, ilgili adresten "Phishing" yapıldığına dair bir istihbar olduğundan işlem yapılarak engelleme kararı uygulanmıştır.Bahse konu olan adreste yürüttüğünüz faaliyete dair mail yoluyla iletmiş olduğunuz ihbarınız tarafımıza ulaşmıştır. Gerekli inceleme ve doğrulama işlemine binaen erişim engelleme işleminin kaldırılması yönünde gerekli çalışma başlatılacaktır.Bilgilerinizi ve gereğini rica ederiz."

Burada belirtilen kredibankalar.com benim kullandığm web sitem ama anindakrediler.com la uzaktan yakından bir alakam bulunmuyor. Şimdi benim ne yapmam gerekiyor, avukata mı gideyim, bekleyeyim mi yada bu maile ne gibi cevap yazmak lazım yada yazmalımıyım?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler, ayrıca son olarak belirteyim site üzerinde hiçbir şekilde phishing yani oltalama vs. tarzı bir içerik bulunmuyor, siteye erişim şuan durmuş durumda ve SSL sertifikası bile var sitenin...