İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde Veteriner Teknisyeni olarak görev yapmaktayım, dairemizde çalışan hizmetli personel ile yaşadığım ve akabinde adli ve idari soruşturma ile sonuçlanan bir olay için değerli vaktinizi almaktayım.
Dairemizde hizmetli olarak çalışan şahıs mesai bitimi olan 17:30' a 10 dakika kala (17:20) odama gelerek herkezin çıktığını bir tek benim kaldığımı söyleyerek benimde çıkmamı söylemiş, bende bunun üzerine mesaiyi erken terk edemeyeceğim konusunda kendisini daha öncede uyarmış olduğumdan kendisine o esnada hiç bir cevap vermedim, bunun üzerine kendisi " o halde bende kapıları kilitleyip gidiyorum "diyerek bina ve dış kapıyı üzerime sürgüleyip gitmesi üzerine bende Müdürümüzü arayarak durumu anlattım, kendisi bu kişiyi araması üzerine tekrar gelerek kapıları açtı ve o esnada sözlü atışma yaşandı ve bana" senin başına büyük işler açacağım" kelimeleriyle beni tehdit ettikten sonra üzerime yürüdü, hakaretvari kelimeler kullanmaya devam edince bende kendisine bir yumruk attım, o da belindeki bıçağa davranınca oradan koşarak uzaklaştım, ve beni mahalle aralarındada takip etmeye başladı, bende polisi arayarak yerimi bildirdim ve gelip beni aldılar, karakolda karşı taraf şikayetçi olması üzerine ifadelerimiz alındı ve adli süreç başlamış oldu, bu arada hakkımızda idari soruşturmada başlatıldı, bu olaylar üzerinde birbaşka ile tayin istedim fakat idari soruşturma tamamlanmadan tayin talep edilemeyeceği tarafıma bildirildi, halen bu kişiyle aynı ortamda çalışmak durumundayım ve heran başıma bir iş açacak girişimde bulunma gerginliği içinde yaşamaktayım, bu konuda ne yapabilirim, siz değerli katılımcıların yardımlarını bekliyorum.
Teşekkür ederim