merhaba ben 4 sene önce o zamanki erkek arkadaşım tarafından tecavüze uğradım, olay onların evinde gerçekleşti, daha sonrasında ise hamile kaldım ve kürtaj yaptırmak zorunda kaldım. o zamanlar yeni 18 yaşıma girmiştim korktuğum için aileme bahsedemedim bir arkadaşıma bahsetmiştim kürtaj olduğumdan. daha sonra o arkadaşım ile aram açıldı ve şahıs bunu aileme söylemekle beni tehdit etti şantajlar yaptı 6-7 ay devam eden süreç sonunda ben artık şantajlara boyun eğmediğim için şahıs erkek arkadaşı ile aileme kürtaj yaptırdığımı söyledi 'kızın 2014 senesinde ... hastanesinde kürtaj oldu git raporlara bak' şeklinde. ailem öğrendi şu an bunu söyleyen arkadaşıma ve sevgilisine karşı davamız devam ediyor hakaret, şantaj, haneye tecavüz, yaralama ve intihara yönlendirme suçlarından. ailem de öğrendikten sonra eski erkek arkadaşım ile konuşmaya çalıştı ama şahsın annesi babamdan şikayetçi olmuş ve ifadewsinde kabul ediyor kadın '2014 yılında yaşanan bir ilişki olduğunu ve bunun namus meselesi olduğunu söyledi babası' şeklinde ifadeleri mevcut. şu an benim elimde sadece hastane kürtaj raporum, mesajlarına cevap vermeyince arkadaşlarıma ulaştığına dair bir iki ekran görüntüsü mevcut. ben bu belgelerle şahsa tecavüz davası açabilir miyim? açarsam ne gibi bir sonuç alırım? teşekkürler