Herkese merhaba,

Konuya direk giriyorum. Annemin ve babamın oturduğu apartmanın kapalı ve açık otoparkı mevcut. Ailemin oturduğu dairenin numarası yazılı olan kapalı otoparktaki alanına başka biri uzun bir süredir park ediyor. Annemle babamın arabası yok fakat ben ziyaretlerine geldiğimde oraya park ediyordum. Sonuçta muteahhit orayı 23 nolu daireye tahsis etmiş. Park eden araca notlar yazdığım halde hiç önemsemiyor. Sileceklerini kaldırdım fakat bir gün sonra birileri yada kendisi silecekleri indirmiş. Yazdığım notta orada yoktu. Yaklaşık 5 gündür orada park etmiş şekilde duruyor. Kişiye ulaşamıyoruz. Yönetici de, kimse de bilmiyor kim olduğunu. Yani uzun süre bizim dairenin park alanı boş kaldığı için sanırım orayı ailemden izin almadan kullanıyor. Diğer araç sahiplerine sorduğumda onlardan biri "benim yerimde de başka araç var bende başka bir boş yer buldum park ediyorum" dedi. Otopark duvarlarında daire no'ları yazmasına rağmen. Bu bir nevi gasp gibi bir şey benim gözümde. Hatta eski bir kiracı olduğu bile söyleniyor. Taşınmış ama otopark kumandası hala onda olabilir ve o park ediyor olabilir, kesin emin değiliz. Bu araç hakkında nasıl bir işlem yapmam, yol izlemem gerekir. Teşekkürler.