Bundan yaklaşık 10 ay önce facebook ta bi reklam gördüm faturalı hatlara nakit veriyoruz diye reklamı tıkladıgımda karşıma bi form cıktı bazı kimlik bilgilerimi istediler ad soyad telefon numaram doğum tarihim bulunduğum il bilgilerini istiyodu sitedeki formu doldurdum daha sonra içime şüphe düştü hastalığımdan dolayı suphecilikte var şizofreni tedavisi görüyorum herneyse bu siteye 5ay sonra tekrar girdim bu sefer istenilen bilgilere ek olarak nüfus cüzdanı seri no ve nüfus cüzdanı kayıt noyu istiyorlardı şüphem 2 kat arttı bu olay kafamda takıntı haline geldi ben nüfus cüzdanı seri no ve kayıt noyu vermedim ama bunlar bu bilgileri istiyorlar diye benim verdiğim ad soyad telefon numarası doğum tarihi bulunduğum il gibi bilgilerden başıma kötü bişey gelir diye çok korkuyorum diyelimki kimlik bilgilerimi kotu amaclı kullandılar benim yapmadigim anlaşılır mı olurda hakim karşısına çıkarsak hakim anlar di mi benim yapmadığımı bildiğim kadarıyla bu olaylarda imzaya falan bakıyorlarmış cevaplarsanız beni mutlu edersiniz tesekkurler saygilar