Merhabalar,
Eşimle 3.5 aylık evliyken yaşadığımız "arkadaşıyla şehir dışında buluşup alkol alacağını söyleyip istediği saatte de oteline gireceğini"söylemesi üzerine kayınbabama durumu söyledim . Bunun üzerine eşim gururunun kırıldığını ve boşanmak istediğini söyledi , eve dönmedi , ben işteyken gelip şahsi eşyalarının bi kısmını aldı. Cinsel hayatımızdaki vajinismus rahatsızlığımı benim anneme ve kuzenlerime de söylediği için ve bana evde bu konuda baskı yaptığı için "şerefsiz,utanmaz"kelimesini söyledim yazılı olarak da mesaj attım. Başka bi kelime de söylemedim. Yatak odamızı akrabalarına ve akrabalarıma anlattı.
Etmiş olduğum hakaretten ötürü özür diledim ama ailesini karşısına almak istemediğini yazarak benimle son kez bile yüzyüze görüşmedi.evliliğimizikurtarmak için ailem de ben de çabaladık.ancak kayınbabam ve kaynanam da evli kalmamızı istemediği için kesinlikle iletişim kurmadılar benimle. Ailesi ile kesinlikle hiç bi kavgam da olmadı evliliğimiz süresince.

Ev kiramızı yatırmıyor,aidatımızı yatırmıyor.faturalarımızı ödemiyor ve düğünden önce çektiğimiz kredilerimizi altınlarımı verdim bozdurdu (ancak ona bağışlamadım altınlarımı) ve sadece kendi kredisini kapattı sonra da benim kredimin yarısını kapattı.
Şimdi de altınların hepsi sende diyor . 3 gün önce yazdığı mesajda da "altınları bozdurup kredilerimize yatırdık"dedi . Çelişkili sözler yani.

Boşanmak istiyorum ancak tedbir nafakası olarak ne kadar alırım boşanana kadar?çünkü benim maaşım bu ev kirası kadar nerdeyse.
Altınlarımın akıbeti ne olur?

Teşekkürler , saygılar