Merhaba, Ziraat bankası kartıma 1.500 TL bir para gelmiş ve karşı kişinin haberi yokmuş benimde haberim yok haliyle, adam bana ulaştı bir şekilde isim soyisimden aramış bulmuş telefonumu, vay seni dolandırıcı vay ben senin gibisinden bir güzel hakaretler edip sonrasında benim gayet normal bir şekilde beyfendi benim bir alakam yok hatta bekleyin bankaya gidiyorum yanlış bir havale yaptıysanız geri göndersinler gibisinden konuştum.

Ziraat Bankasına gittim durumu anlattım, dediler hesabın bloke olmuş zaten güvenlik nedeniyle, senin açtırabilmen için savcılığa başvurman gerekli.

Sonrasında başka bankadaki hesabıma 50 tl arkadaşımdan para gelecekti bir baktık para geldi parayı çekemiyorum.

Tüm çalıştığım bankalara gittim hepsi diyor dolandırıcılık işlemi adk blokesi olduğu için genel müdürlük açmıyor hesabınızı, dilekçeler yazıldı banka genel müdürlüklerine, şubelere vs. ama nafile.

Tüm herşey böyle kötüye giderken, enpara aradı : hesabınızı kapatmanız gerek bankamız böyle şeyleri kabul etmiyor diye konuştu.

İng bankası hesabımın bloke olduğunu ve kullanamayacağımı söyledi, yapı kredi, denizbank hepsi bu şekilde.

Sizden ricam bir yardım eder misiniz?

Bankalar savcılığa başvurun diyor, hiç bir bilgim yok nereye gitmem gerek nasıl başvurmam gerek diye.

Benim haberim olmadan hesabımda işlem oluyor ve banka bildiğiniz beni dolandırıcı yerine koyup tüm hesaplarımı kapatıyor. Sizce bu adil ' mi ?