Merhabalar,

Tahliye kararı çıkmış konutu boşaltmayan kiracının evine gittim. Kapıyı açmayınca, nasıl olsa tahliye kararım var diye içeri girdim.
Bir sürü laf saydım 2 dk durmadım çıktım. Yanımda babam, annem, alt katın kiracısı, yandaki arsanın sahibi ve ailesi de vardı.
Birincisi haneye tecavüz ettiğim için 1.8 yıl açıklanması geri bırakılmış ceza aldım.
Bir de üstüne, 1.5-2 yaşında bebeğini darp ettiğimi söylüyor. Bebeğin ağır darp raporu da var. İlçe hastanesi sorumluluğu alamamış, ile sevk etmiş. O derece.
Ya çocuğu olaydan sonra darp etti kanıt oluşturmak için ya da çocuk bir kaza geçirdi yaralandı tesadüfen bana yüklüyor.
Bir de yalancı şahit bulmuş.
Bir de olay günü önce polis merkezine gitmiş, sonra hastaneye gitmiş( evraktaki giriş çıkış saatlerini karşılaştırdım). Kafası da çalışmıyor. Çocuğu yaralansa önce hastaneye gider insan.
Avukatıma soruyorum durumu. Diyor hakim aleyhinde karar verebilir. Yahu nasıl versin? Mantık dışı bir durum. Bir sürü çelişkili ifade de var. Bir de size sormak isterim. Akıl akıldan üstündür.
Parasızlık insana her şeyi yaptırır. 23-24 yaşında bir kız iftirayı atan kişi. Maaşlı bir işi yok. Yaptığı işi de biliyorum. Burada yazmayım. Anladınız.
Çocuğu menfaat elde etmek için darp ettiyse, çok ciddi bir durum var(Kaza sonucu olmuş da denk geldi dur iftira atayım dediyse, belki bir derece hafifletici durum olur gözümde). Çocuğun bu şekilde istismar edilmesini önleme konusunda hangi kurum ilgilenir? Benim bildirim yapmam doğru olur mu? Tutup bir de iftiracı durumuna düşmeyeyim. Davanın sonuçlanmasını mı beklemeliyim?
Görüşlerinizi belirtirseniz bana çok yardımcı olmuş olursunuz.
Saygılar