Merhaba
Şu sıra beni acayip rahatsız eden bir durum var konuyla ilgili beni bilgilendirirseniz sevinirim.
Hataya atanmam sonucu netten bir ev buldum ve kapora yolladım en sahibine gider girmez de bir aylık depozito ve kiranın kalan kısmını odedim 1 yıllık kira kontratı yaptim üç beş gün sonra anladin ki evin olduğu yer en kopuk tiplerin en çok olayın yaşandığı yermis eve 20 metre kadar uzaklıktaki 2 tane ruhsatı olmayan cafe her gün gece 1 e kadar aşırı yüksek sesle canlı müzik yapıyor evde ne ders calısabiliyorum ne kitap okuyabiliyorum geçtim bunları uyuyamıyorum müzik sesleri kesilmeden uyumanın imkanı yok ev sahibine bahsettim bütün olanları beraber polise zabıtaya sikayette bulunduk defalarca sonuc alamadık ev sahibi bu durumun yeni oluştuğunu söylüyor fakat etraftaki herkes buranın 4 yıldır aynı olduğunu söylüyor en son bimere başvurduk onlar da büyükşehir belediyesi ile yazışma yaptığını olayın onlara devroldugunu söyledi oraya da sikayette bulundum ama hiçbir sonuç yok
Buradaki polisler beni aradı ve orası yıllardır öyle önüne geçemiyoruz çok yanlış yapmissin ordan ev tutarak dedi
Nereye basvurursan basvur bir sey değişmez diyor tüm yetkililer
Evden çıkma isteğimi ev sahibine belirttim bir sürü bahane ile reddetti beni oyalıyor yalan yanlis bir sürü konuşmalarla
Şu durumuma kim bakıp gelse yüzde yüz beni haklı bulur dediğim gibi uyumanın imkanı yok işime gücüme geç kalıyorum uykusuz gidiyorum. Ev sahibi ise her seyın farkinda oldugu halde beni eve mahkum etmeye direniyor
Ne yapacağımi bilmiyorum gerekcem cidden son derece geçerli evde duramıyorum ne yapabilirim hiç bir durumda erken çıkarsam depozitoyu alamaz miyim haklılığımi ve magduriyetimi nereye ne şekilde ispatlarım aydınlatırsanız çok mutlu olurum