öncelikle selamlar..
Size içinde bulunduğum bir durumdan bahsetmek istiyorum.Yaklaşık 5 yıldır evliyiz.ikimizinde 2. evliliği ve adımız müşterek olarak bir suca karıştı. suc unsuru bilişim suclarla alakalı bir dava malum 2 mizinde adı geciyor.ben avukatımla beraber savcı beye ifade verdim. adı gectiği için eşimde vermeye gitti sanırım savcı bey biraz sıkıştırmış o da korkmuş ve biz gorusmuyoruz boşanma evresindeyiz demiş.
Akabinde bana dedi boşanma davası açalım bende kabul etmedim tabi . bu konuyla alakalı 1 gün boyunca tartıştık.Ertesi aksam tatlıya bagladık.tabiki tartışma esnasında darp ,hakaret etmedim.Kesinlikle el kaldırmadım. saat aksam 20 gibi yemeğe çıktık.23 gibi eve geldik ve uyuduk. Saat sabah 04.40 da kapımız çalındı 2 polis memuru geldi.Eşime sordular ki.komşularınızdan birisi e-mail ile sikayet etmiş sanırım size satırla dograrım denmiş. varmı boyle olay dedi. eşimde kesinlikle yok dedi.Hatta ben etkide bırakmayayım diye benden uzaklaşmamı istediler.bende gittim. 6 civarı tekrar yattık saat 08.00 da kapı çaldı 2polis memur arkadaş geldi tekrar. bizim mahallede kaydımız yok su elektrik vs gibi abonelikler ailemin üstünde oldugu icin isim soyleme gibi bir ihtimal yokken adı soyadı ile hitap edip ifadeniz var karakola gidiyoruz diye aldılar.
08 15 de eşimi aradım. dedi akşamki dava. 08 30 da tekrar aradım ben ifade veryorum arayacağım dedi. 08 45 de telefon kapandı ben karakola gittim. eşin burada ifade veriyor uzun sürer dediler.Saat 10.00 da beni aradılar eşini kadın sığınma evine gonderdik dendi benimde ifademi alacaklarını soylediler.ifade vermeye gittiğimde bana gelen suclama su şekilde imiş (eşim tarafından) seni satırla dograrım diyor ,aileme ve bana hakaretler ediyor.ama kesinlikle darp etmedi demiş. bunların hicbirini yapmadım. ispat edebileceğimi beyan ettim ifademde.
size sormak istediğim şu bundan sonraki süreç nasıl işleyecektir.