Eski kız arkadasimla birlikte yaşıyorduk, evin sözleşmesi benim üstüme sevgilimin de ikametini yanıma aldırmıştım, 3 gün önce aksam 21.00 sıralarında ( normalde o saatte evde olmuyorum o gün erken eve geleceğim tuttu) ben evde üzerimi değiştirirken anahtarla kapı acildi 2 adam ve eski kız arkadaşım eve girdiler eşyalarını toplamaya başladılar eski sevgilimin, daha önce hagb olduğu için üzerimde yanlış birşey yapmamak için zor tuttum kendimi, birinin elinde bıçak vardı hayırdır dediğimde kızımızı almaya geldik dediler, ben de sehirdisindan ailesi geldi sandım, kız arkadaşım giderken benim özel eşyalarımı da almış, apartmanın girişinde 2 kamera var, doblo bir arabayla gelmişlerdi, ben kim olduklarını bilmediğim için ailesini aradım ve ailesinin haberi yokmuş boyle bir durumdan, sonra araştırdım ve eve giren erkeklerden birinin sosyal medya hesabını buldum, yeni sevgilisiymis birlikte yaşamaya başlamışlar artık, toparlamak gerekirse şuan ben onlar evdeysen hiçbirşey yapmadigim için çok kotu hissediyorum kendimi ve psikolojik çöktüm sizce emniyete gidip şikayette bulunsam ne olur, eski sevgilim ve eve giren 1 kişinin bilgileri var elimde, başınızı ağrıttım kusura bakmayin