Yerel bir market firmasının şarküteri elemanı olarak çalışıyorken, gelen müşteri tersleyip tersleyip sesini niye yükseltiyorsun deyip bağırmaya başladı aksine kendisi tamamen sinirli ve saldırganca konuşuyordu ön tarafa çağırdı manav tarafı ve elemanı yok ben idare ediyordum.
Baktım marketten dışarıya çıkınca bende çıktım fakat tatsız bir durum oluşacak içgüdüsüyle koluna girdim, kolumu bırak deyince bıraktım karşısına geçerken anında yumruk yedim suratıma ardından hemen iki kişi daha müdahil olup onlarda saldırdı yere düşüp kapandım. Onlarda ilk saldıran kişi eşi ve arkadan gelen iki kişi arabaya binip gittiler. Benim dudağım patladı kendi imkanlarımla hastaneye gittim darp raporu aldım iki gün istirahat raporu aldım karakola gidip şikayetçi olup ifade verdim. İlk ifade de çok absürt yanlışlıklar çıktı polis bir şey çıkmaz bunlara bir şey olmaz dedi ifadeyi değiştirip iş yerinde kamera kayıtlarının da olduğunu beyan ettim kişilerin bulunduğunu kamera kaydının alındığını öğrendim iş yerim caydırma politikası izledi şube değişikliği vs diyerek yol parası vermeden asgari ücret devam dedi bende ayrıldım.
Saldırgan hapisten yeni çıkmış ve diğeri sosyal medya üzerinden arkadaşlık isteği göndermiş hiç cevap vermedim.
Sonra başka bir şehirde iş bulup çalışmaya başladım. Bulunduğum şehrin adliyesinden çağrıldım, adli tıpa gidip tekrar muayne oldum sebebi dikiş izi var mı yok mu diye olduğu söylendi iz vardı fakat doktor bey aman aman bir şey değil yok diye yazıyorum dedi nasıl uygun görürseniz dedim.
Benim başından geçen olaylar bu şekilde gerçekleşti. Değerli vaktinizi ayırıp bilginiz dahilinde acaba beni bilgilendirir misiniz?
Elimde ne kadar hakkım varsa kullanmak istiyorum. İşim oldum gururum incindi şehir değiştirdim sabıkalı insanlar rahatça istediğini yaparak yaşıyor.