Merhabalar. Mayıs ayında gece yurdun önünde kız arkadaşlarımla oyun oynarken top yola gitti ve o sırada yoldan geçen bir aracın altına girdi ani fren yaptı sonra kızlardan biri topu almaya gitti şoförün yanındaki çocukta camı açıp kıza küfretti bende bunu duyunca yola çıktım kardeş gece gece başımıza bela olma bas git dedim araç geri geri geldi ve topu almaya giden kız arkadaşa vuracaktı ki son anda kız kaçtı. Daha sonra araç durdu çocuk kapıyı açtı bana küfretti bana yumruk salladı ama vuramadı bende kapıyı üzerine ittim sonra birbirimize girdik ama onlar 4 kişiydi ben tektim beni yere yatırdı ve tekmelediler asfaltta biraz sürtündüm yüzümde geçici yara oldu kaşımı patlattılar 7 dikiş atıldı aynı zamanda gözüme tekme attı biri 30 gün kadar gözümün beyaz kısmı kanlı gezdim yakın tarihte sınavım vardı ne ona çalışabildim ne de okula gidebildim. Cebimde maddi değeri yüksek bir telefon vardı kırılmıştı. Yurdun güvenlik görevlisi ve diğer arkadaşlar gelince onlar arabalarına binip kaçtılar polis geldi ifade verdik (kağıtta kasten adam yaralama,darp, taciz ve sözlü şiddet gibi şeyler yazıyordu toplamda 4 başlık vardı tam hatırlayamıyorum isimlerini). Kapsamlı darp raporu aldım 2 tane biri genel muayene için diğeri sadece göz doktoru tarafından yazıldı (gözümde kalıcı bir problem yok kaşımda da dikiş izi var sadece). Telefonum kullanılmaz hale gelmişti fotoğrafları çekildi polis tarafından ve faturası istendi. Yurdun kamera görüntüleri var herşey net şekilde gözüküyor. Küfür ettikleri ve üzerine araba sürdükleri kız arkadaş taciz edildim diye şikayette bulundu. İkimizin haricinde 2 tane de görgü tanığımız var ifade veren. Onun haricinde olayı gören bir çok kişi var. Benim hiç sabıkam yok daha önce böyle bir olaya karışmadım. Olaydan 3 ay sonra polis aradı teşhis etmek için çağırdı bizi ancak ben memleketteydim gidemedim diğer arkadaşlarda öyle. Bundan sonra hiç ses çıkmadı benim sorum dosyanın durumunu öğrenmek için ne yapmam gerekiyor? Kamera kayıtlarını ve diğer belgelerin kopyasını almam mümkün mü ? Bu çocuklar ceza alır mı alırsa tahminen ne kadar alır ? Ben telefonumun parasını onlardan alırmıyım ? Psikolojik olarak da etkilendim küçük düşürüldüm, arkadaş çevremdeki imajım zedelendi 10 güne yakın okula gidemedim sadece sınavıma girdim bir gün sonra zaten hemen memlekete gittim bunlar için onların ekstra ceza alması için ne yapmam gerekiyor? Teşekkürler kolay gelsin.