Merhaba iyi günler ismim Serkan ailemden uzak uzman çavuş olarak görev yapmaktayım

Tartışmalar kavgalar babanın anneyi dövmesi çocuklarını dövmesi gibi durumlar hemen hemen her ailede var 2014 yılı içinde babam elektrik kurumunda çalışıyordu yaşı dolmadan emekliye ayrıldı ve ödenmesi gereken yüksek kredi ve kredi kartı borçları vardı bunların hepsi araba kredisi ve ihtiyaç kredisi.
Asıl mesele 2014 yılında işinden ayrıldıktan sonra borçlar yükselmeye başladı ve gün geçtikçe sıkıntıya düşmeye başladı avukatlar hacizler her yandan sıkıştırdı bir iddia bayisinde çalışmaya başladı oradan kupon oynayarak para kazanmaya çalıştı fakat başarısız oldu kasadan para almış 4 bin lira üstüne diğer borçlarda olunca tamamen bunalıma girip intihara teşebbüs etti fakat kurtuldu.
Bir süre sonra bir kömür şirketinde çalışmaya başladı borçları da epey yükseldi bu sırada oradan da kasadan 3 bin lira para alıp işten kovuldu ödeyemedi hırsızlık yapmasına rağmen oğlu olarak ben ödedim
Bir süre sonra tekrar bir kömür şirketinde çalışmaya başladı 2 - 3 ay müşterilerden topladığı paraları dükkan sahiplerine hiç vermemiş müşteri parayı vermiş fakat adam gittikten sonra adamın üstüne sahte senet yaparak patronlarını kandırmış dolandırıcılık yapmış ve bu miktar 3 ay içinde 20 bin lira olmuş 3 ayın sonunda babam kayıplara karıştı. Dükkan sahipleri beni darp etti annemi sözlü taciz ettiler evimize kadar gelip tehdit ettiler. Aradan bir ay geçti ben babamı bir kahve de hiç bir şey olmamış gibi otururken buldum 4 kişi tarafından dövüldüm annem kardeşim tehdit edildi haliyle sinirlenip kahvenin ortasında buna bir yumruk attım 2 dakika içinde kahveden ayrıldık kaçmaya çalıştı zorla eve götürdüm.
Daha sonra eşyalarını toplayıp çıkıp gitmesini söyledim yıl 2017 Ekim ayı 3 senedir hiç görüşmedik kaçıp gittiği için annem boşanma davası açamadı şimdi bize karşı boşanma davası açmışlar babamın annesi babası erkek kardeşi kız kardeşi ve eniştesi hepsi toplanıp babama tanık olmuşlar ve biz babamın ailesi ile 15 17 senedir görüşmüyoruz kavgalıydık onlarla .
Bu adam bize bunları yaşatmasına rağmen evde olan tartışmalara kavgalara benim attığım yumruğa aile bireylerini tanık olarak göstermiş üstelik belge video kayıt falan yazıyor evrakta hepsi yalandan tanık yani
Üstüne evden kovduğumuz için maddi ve manevi zarar görmüş 100 bin lira manevi 100 bin lira maddi tazminat davası açmışlar.
Annem ev hanımı çalışmıyor daha doğrusu bunun kocası dolandırıcı diyerekten kimse iş vermiyor asıl manevi zararı biz gördük ben çok zor şartlar altında çalışarak anneme bakıyorum kardeşimi okutuyorum

Umarım anlatabilmişimdir yarın bir avukata gideceğim burada da iyi tecrübeli avukatlarımız olduğu için bilgi edinmek amaçlı konuyu buraya taşıdım yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum hepinize teşekkür ederim iyi günler dilerim.