merhaba arkadaşlar.bu konuyu nereye yazacağımı bulamadım..eger taşınması gerekiyorsa ilgili arkadaşlardan rica ediyorum lütfen konuyu gereken yere taşıyalım.teşekkür ederim.ben iki yıldır üst kattaki komşumdan inanılmaz derecede rahatsızım.aklınıza gelmeyecek rahatsızlıklar veriyor.rahatsız olduğumuzu bile bile ısrarla gürültü yapıyor.balkonumuza çöp atıyor.ıslak halıyı serip camları kirletiyor.tv müzik son ses.gece yarıları küfürlü kavgalar...nerde görürlerse tehdit ediyorlar.diğer komşularla tehdit yolluyorlar.adam tutup dövdürcez öldürcez falan gibi...artık bıktık biz..bi çaresi yokmu arkadaşlar..öğrenciyiz diye bizi küçük görüp ezmeye çalışıyorlar ama benim ezilmeye hiç niyetim yok..öğretmen olunca öğrencilerime cahil komşularım beni nasıl ezdi onumu anlatacağım.ben hakkımı arıyorum..beni duyan biri mutlaka olacaktır ..lütfen bana fikir verin arkadaşlar..üst katta 8 kişi yaşıyor ve her biri tehdit ediyor..küfür ediyor..baskı altındayız..uyku yok huzur yok..ne yapmalıyım..tehdit ediliyorum diye dilekçe verebilir miyim?haklarım neler?hiç böyle komşusunda rahatsız olan olmadı mı?okula yakın diye tutmuştuk bu evi çok sevinmiştik ama iki yıldır bıktık artık..burdan hiç bir şikayetim yok onların dışında.taşınmak istemiyorum..ev sahibine şikayet ediyoruz diye de tehdit alıyoruz..ev sahibide bişey yapmıyor fazla..ben napmalıyım..lütfen bişeyler söyleyin..