2 Hisseli Tek Tapuda 2 adet ev yazıyor.Evleri kardeşimle gayri resmi paylaştık.Kardeşim Kendine düşen evde hiç bir onarım yapmadı.Ben ise baba yadigari kalan evde tadilatlar yaptım. ustalardan gerekli tamir belgelerini aldım Malzeme faturalarınıda aldım.Ailedende 20 kişi bu evi benim onardığıma şahit.Arsa kanunen 2 ye bölünebilir tam ortadan. Belediyeden olurunu aldık.Kardeşim habire bölelim müstakil tapu yapalım ben kendi arsama yeni ev yapıcam demekte.Bende belediyeye müracatta bölünme önden ve arkadan tam orta noktalarından olacağını söyledi. o zaman orta çizgi kardeşimin evinin tam ortasından geçtiğini anlayınca param yok ben şimdi evi yıkamam deyip arsayı bölmekten vaz geçti.Şimdi kardeşim benim bir sürü masraf ettiğim su ve elekriği ve kapı numarası bana kayıtlı olan evden hak iddia etmeye kalkmakta taksimi kabil olmasına rağmen benim evimde hak iddia etmeye kalkmata dır.Daha önce bana benim masraf ettiğim evden hak iddia etmenin şerefsizlik olduğunu söylemesine rağmen olayı mahkemeye taşıyacağini söylemektedir.Sorum Nana nasıl bir kötülük yapabilir.Teşekkürler