Önerilerinizin için şimdiden teşekkür eder iyi akşamlar dilerim.

22 yaşındayım aile meslekleri ile uğraşıyorum herhangi bir sabıkam yok daha önce evlenmedim ailem ile birlikte yaşıyorum . 25 yaşında daha önce 2 kere evlenmiş 3 çocuğu olan birinden evlilik dışı çocuğum dünyaya geldi. Bu şahış Gazino pavyon tarzı yerlerde konsomatris olarak geçimini sağlıyordu hamile olduğu için işi bıraktırarak geçimini kendim üstlendim 2 kez ev kursamda geçimsizlik sonucu bu evler dağıldı ve kendisi hamileliğini çoğu zaman amcasının kızının yanında geçirdi. Orda olduğu süreçtete her türlü geçim için gereken maddi desteği sağladım. Bir çok defa beni evlenmez isek çocuğu göstermemek gibi şeyler ile tehdit etti iffetsiz ve düzensiz davranışlarından dolayı evlilik gerçekleşmedi. Çocuk erken bir şekilde 7,5 aylıkken dünyaya geldi ve bu şahış bebek doğalı daha 2 hafta anca olmuşken bebeği bir bakıcıya bırakıp gazinoya tekrar döndü ve konsomatris olarak başladı. Çocuğa zarar gelmemesi için ısrarlar sonucu ertesi gün işten ayrılmasını istedim. Şuan çalışmasada her an geri döneceğinin sinyallerini veriyor ve bu yaşam şekline rağmen çocuğu bana vermeyeceğini söylüyor. Kendisinin herhangi bir yakını yoktur. Çevreside oradaki iş arkadaşlarından oluşmaktadır. Nasıl bir yol izlemeliyim çok mağdur durumdayım çok büyük maddi ve manevi hasar yaşadım hala yaşamaya devam ediyorum. Bebeğimin velayetini alma şansım var mıdır ? Hepinize çok teşekkür ederim saygılar.