Arkadaşlar merhabalar.

Konuyu kisaca özet geçiyorum.Bizim bir alabalik çiftligimiz var. Burada bir dönem kiraya verdigimiz kiraci çikiyorum diyerek çikmamiş.Olaylar şöyle gelişiyor.bu eski kiraci sözleşmesi falan yok .Bizden habersiz bir şekilde çiftligi işletmeye devam ediyor.Benim babamin kardeşi adamla yasal olmayan bir anlaşma yapmiş ve bir takim parada almiş kiraci kişiden.alabalik çiftligi hisseli bir yer oldugu için bizimde onaylamamiz lazim.Asil olay şimdi başliyor amcam bizim alabalik çiftliginde vurulark öldürüldü .Bu olayda sonra biz adamlarin nasil böyle ruhsat olmadan işlettigini anlamaya çalişiyoruz normalde ruhsatsiz işletemez.Babamla bügün devlet dairesine gittigimizde bizim adimiza sahte evraklarla tc kimlik falan bütün bilgiler girilmiş imzalar atilmiş ama hepsi sahte bizim haberimiz yok , devletten ruhsat almişlar ve 2 senedir burayi bu şekilde işletmişler.Amcamdan büyük ihtimalle bu kişilerden para almiş.Amcam öldügü için ne kadar para aldigini falan bilmiyoruz.Şimdi bu kişilere dava açicaz nasil bir yol izleyelim tazminat ve 2yillik kira sözleşmesi var ortada bunun parasi vb nasil olur yardimci olurmusunuz