İyi günler... Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Mart 2016 da eşimle anlaşmalı olarak boşandım. Boşanma öncesinde yaşamış olduğum şiddetli geçimsizlik ve bu sebep ile yaşamış olduğum psikolojik baskılar nedeni ile evlilik birlikteliğimizin bir an önce bitmesi için çok fazla düşünmeden/düşünemeden anlaşmalı bir şekilde evliliğimizi anlaşmalı olarak bitirdim. Anlaşma gereği 2 çocuğumun velayetini aldım ve çocuk başına 300 tl nafaka konusunda anlaştık. Anlaşmamız gereği Mart 2017 itibari ile çocuk başına nafaka miktarı 350 tl oldu. Bu şartlar sonunda

1. Anlaşmalı boşanma sonucunda nafaka arttırma davası açabilir miyim ?
2. Nafaka arttırma davasında anlaşmalı boşanma esnasında bu nafaka miktarlarını kabul etmemi aleyhime kullanabilirler mi ? (Bu şartlarda boşanmak için anlaştı şimdi nafaka arttırımı isteyemez diyebilir mi yada böyle bir kanun var mı ? )
3. Çocuklarımın biri evliliğimiz sırasında da özel okula gidiyordu ve hala o okula devam ediyor diğeri de yine evliliğimiz esnasında özel kursa gidiyordu o kursuna devam ediyor. Bu özel okul ve kurs masraflarını mahkemede sunabilir miyim ?
4. Bunlar dışında ne gibi masrafları nafaka arttırımı için mahkemeye sunabilirim ?
5. Boşandıktan sonra bir araç aldım ve kredi ödüyorum. Bu arabayı almış olmam nafaka arttırımı kararı esnasında aleyhime olumsuz kullanılabilir mi? Hakimin kanaati olumsuz olur mu?
6. Eski eşimin maaşı şuan 5.000 tl olup benim maaşım 6.000 tl. Benim maaşımın ondan yüksek olması nafaka arttırımı için olumsuz bir durum mudur ?

Teşekkürler