3 arkadaşımla herzaman gittiğimiz parkta takılıyorduk. Bi arkadaşımın tanımadığım bir çocukla kavga ettiğini gördüm. Yanlarına gittim başta ayırmaya çalıştım güvenlik görevlisine götürdüm parkın içindeki. Birbirlerine ağır küfürler etmişler kavga böyle başlamış güvenlik görevlisi siz arkadaş değilmisiniz dedi saldı gönderdi bunları. Sonra parktan kavga eden arkadaşımın bi tanıdığı yanıma geldi sen mehmet misin dedi evet dedim sanada ağır küfürler etti bu çocuk dedi. Başta inanmadım geçiştirdim. Arkadaşımla bu çocuk ağır küfürler ediyorlardı birbirlerine parkın ortasında yine kavga çıkacaktı. İçimden böyle ağır küfürler eden birisi banada etmiştir kavga çıkmadan bitsin çocuk uzaklaşsın diye uyarı adına hafif bir yumruk salladım çocuğun yanağına. Hiçbişey olmadı kırık morluk vs. sadece çocuk ağladı ve güvenlik görevlisinin yanına kaçtı (çocukla aynı yaştayız). Banka oturduk arkadaşlarımla güvenlik görevlisi geldi o çocukla beraber bu parkta eşkiyalık yapılmıyacağını bilmiyormusun vs. dedi ağır kaba bir dille sinirliydi zaten. Ben güzel bir uslupla olayları anlattım hafif olduğunu çocukta hiçbişey olmadığını sadece olayın büyümemesi için yaptığımı söyledim. Ben kavgalara pek bulaşmam umursamam dedim. Sen polisimi umursamıyorsun şimdi görürsün dedi ve çocuğa sordu sen şikayetçimisin diye evet dedi çocuğun babasını falan çağırdı güvenlik. Gerisini karakolda halledersiniz şikayetçi ol dedi çocuğa. Bende çocuğun babası gelmeden parktan uzaklaştım. Daha 15 yaşındayız çocukla ikimizde. Güvenlik görevlisi zaten taraf tutuyordu. Bunun oluru nedir yardımcı olur musunuz ne olur sonucu ?