Öncelikle merhaba, bir firma gerçi firma oldukları dahi meşhur ki belli değil arkadaşlar, satın alındıktan 4 gün sonra 7 gün veya 15 gün içerisinde iade hakkımın bulunduğunu ve bu hakkımı kullanmak istediğimi belirtiyorum. Ve yetkililer mesafeli satış sözleşmesi gereği böyle bir hakkınız bulunmuyor ve maddeler şirketler diledikleri gibi değiştirebileceğini söylüyorlar.

1. Ilk başta hizmetin kapatılmasını istedim ay sonuna kadar kalmak zorunda denildi. Kapatmadılar ve sitelerinde cayma hakkım olduğuna dair bir yazı mevcut.

2. Fatura istediğimde 8 saat bekletildim ve fatura satın alındıktan 4 gün sonra eski tarihli bir fatura kesildi satın alma gününe ait, bu yasal midir.

3. Ürün tarafımıza teslim edilmemekle ve kendi sunucularinda barinmakta yani ürün kesinlikle elimize geçmiyor ve onlarda bulunuyor kontrolleri.

4. Bayilik vereceklerini söylerek, insanlara tedarik sağlayacaklarını belirtiyorlar web sitelerinde ki hiç bir yerde tedarik edecekleri ürünlerde komisyon aldıkları yazmıyor veya her hangi bir bilgilendirme yapılmıyor satın aldıktan sonra benim öyle bir sorumluluğum yok ve bunu söylemek zorunda değilim deniliyor, ben ısrarla bu sebepten caymak istediğimi belirtiyorum iade etmiyorlar.

5. En son olarak hizmetim sonlansin ve tarafıma iade yapılsın faturam gönderilsin dedim fatura mi gönderdiler 8 9 civarı hangi muhasebeci iş başında ise artık, geldi hizmeti mi sonlandirmiyorlar. Ve iade yapmayacaklarını ısrarla söylüyorlar

Benim bu durumda yasal haklarım nelerdir şahıslar açıkça konuşmalarda biz 7 gün fatura kesmiyoruz ve faturaları sırayla eski tarihli kesiyoruz, ve çelişkili konuşmalar sergilediler gerek telefon konuşmalarında gerek ticket üzerinde.

Ben paramı alıp ayriyetten haklarında yanıltıcı reklam yapmaktan suç duyurusunda bulunsam dava sonucu ne olur bilgili arkadaşlar konuya hepsine cevap vererek iletirlerse çok memnun olurum iyi geceler.

- - - Updated - - -

Iade etmemelerini sebebi olarak gerekçe şirketimizin devamlılığı açısından iade de bulunmuyoruz. Diye kendilerini savunuyorlardi Su an telefonda farklı konuştu arkadaş, ve anliycaginiz laf cambazlık yapıyorlar ve ayriyetten bayilik adı altında faturalandirilmamis satış yaptırıyorlar.