Herkese iyi günler iyi forumlar , yeni üye oldum yeri burası mı bilmiyorum ama burayı uygun gördüm.

Dün akşamüstü babamı 0212 444 0 375 numaralı telefondan TTNet adı ile aramışlar babamda ben anlamam diye bana getirdi verdi numarayı görmedim aldım konuşmaya başladım.

Bana taahhütünüz bitmek üzere yeni bir paket önerelim dediler işte internet+tivibu cazip bir teklif sundu bende hemen atladım tamam dedim sonra bana onaylıyor musunuz ? diye sorduğunda bende evet onaylıyorum dedim.

Kapatmadan bana sizi tivibu'dan arayacaklar ve kurulum için bilgi verecekler dendi tamam dedim.

Daha sonra ben dışarı çıktım babamı aramışlar onunda haberi olmadığından istemiyorum,onaylamıyorum demiş.

Ben de eve gelince tivibu bizi tekrardan arasın diye geri arama yaptığımda tivibu ve ttnet bana böyle bir kampanyalarının olmadığını söyledi o an çark etti ben de hemen numaraya baktım ki numaranın başında 0212 var eyvah dedim.

İnternette araştırdığımda bu numarayı ,dolandırıcı olduklarını gördüm.

Şimdi bu onaylıyorum kelimesini traşlayıp bir yerlerde kullanma imkanları var mı ? ileride bana bir sorun çıkar mı ? veya nereye şikayet etmeliyim bu numarayı ttnet'e gittiğimde bizim şubelerdendir dendi ama adamlar dolandırıcı net.

dünden beri kafayı yiyeceğim bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim , ben öğrenciyim babam emekli bize 50 lira borç çıksa bizi kahretmeye yeter.

not: kredi kartı no felan vermedim sadece ad-soyad , doğum tarihi ve hatırlamıyorum ama belki adres.

iyi günler..