Arkadaşlar Herkese İyi Günler Trafik Tescile Gittim Babamın Adına Kayıtlı Aracı Trafikten düşürmeye fakat bana denilen şu senin aracın kayıp, bu zamana kadar bulunamayan aracın vergi borcunu'da ödedim bildiğiniz gibi araçları trafikten düşürürken en önce yapılması gereken işlem : MTV borçlarını ödemeniz ve alacağınız borcu yoktur kağıdı ile trafik tescil gidip halledebiliyoruz. Fakat Bu Araç Kayıp Ve Aranan Olduğu İçin Bana Ordaki İlgilisiz Kişinin dediği şu mahkeme kağıdını getir . Getirdim dedi ki bana bu bir kararname kesinlememiş karşı suçsuz bulunan tarafın beraat kararı. Ben senden bunu istemedim ben senden mahkemenin bizim adımıza çekeceği işte // *** // plakalı arac şu tarihte kayıp olmuştur ve bu zamana kadar ise bulunamadı aracın trafik kayıtlarının silinmesi ve vergiden de düşmesi adına bir karar istediğini bu karar zarfında anca öyle işlem yapacağını aksi takdirde araç kayıp olduğu için trafikden düşüremem dedi . Vergisini sorduğumda ise , bana dediği şu beni ilgilendirmez şimdi ben bir dilekçe vereceğim dosya karar verildi ama kesinleşmedi benim kesinleşmeden bir dilekçemi versem yoksa kesinleştikden sonra mı? Benim böyle bir kağıdı vermem gerekir . Ve Dilekçem'de neler yazmalıyım . Ve Ben Gidip boşuna borcunuda kapattım neler olur ? Ceza Falan Gelmez Değil mi ? sonuçta araç kayıp ! .