29.01.2017 tarihinde 2 tablet ve 1 telefon karşılığı üzerine de bir miktar katarak 2. el telefon satın aldım. Aldığım yer ürünün garantisi olduğunu ve cihazın sorunsuz olduğunu söyledi. Ürünün sıfır alanın faturasını verdi ve sıkıntı olmayacağını söyledi. Benim aldığıma dair herhangi bir belge vermedi ve ben sözüne itimat ettim. Ürün 1 hafta bende kaldı ve cihaz aşırı ısınma ve ghost ekran sorunlarını gösterdi. Aldığım yere götürdüm android cihazların ısınması normaldir dedi ve ürünün garantisi var ben senden aldığım cihazları sana getirmem servise gönderirim dedi. Bunun üzerine sıfır satan bayiye götürdüm onlar garantiye gönderdi. Tedarik ürünü istedim ellerinde bulunmadığını söylediler. Ürünü 06.02.2017 tarihinde servise verdim. Ürün paralel ithalat ürünü ve cihaz da lg g4 markadır. Servisi Delta Servistir. Ürün hala parça bekleniyor diye tamir edilemedi. Yasal hakkımı kullanmak istediğimde ise tüketici heyeti cihazı senin aldığına dair bir kanıt yok dedi. Bana verilen sıfır alındığı faturası da şirket adına kesilmiş. Zaten bu duruma firma olduğu için bizim yaptırımımız yok mahkemeye gitmen gerek dediler. Bu arada 2. el telefonu satan bayiye aldığıma dair belge vermesini istedim vermeyince maliyeye gittim durumu söyledim ve bayiye ceza kesti. Bu durumda benim ne yapmam gerekir.