03.11.2011 tarihinde iş yerine giriş yaptım 2 yıllık kira bedelini elden ödedim 2 yıl sonra her sene bankaya dekontlarını 1 yıllık kira bedeli diye belirterek yatırdım kiraya veren ve kiracı arasında maliyede bile bir sözleşme yok.sadece sözlü olarak 10 yıllık bir söz var
2014 yılında aynı iş yerinde babamın adına da vergi levhası açtırarak çalışmaya devam ettim kira bedelini kendi adımdan her sene bankaya yatırdım eski iş yeri sahibime bunu söyledim muhasebeci kiraz sözleşmesi istediğinde formalite bir sözleşme yaptım
iş yerim 2016 kasım ayında satıldı iş yerini alan kişi iş yerinin kamulaştırmadan ötürü yıkılması sebebiyle tahliye etmemi istedi evraklar ekte mevcuttur fakat şimdi kendisi benim tam yanımdaki iş yerini kiracıya hava parası ödeyerek kiraladı ayrıca sol tarafımda da 30 metre ileride kirada kendisine ait yine iş yeri bulunmaktadır duvarı yıkıp birleştirmek istediğini söyledi
bende kendisine tahliye edemeyeceğimi 10 yıllık aldığımı masraf ettiğimi ancak zararım karşılanırsa tahliye edeceğimi söyledim en son kira bedelimi 03/11/2015 yılında bankaya 2015-2016 kira bedeli diyerek ödedim şimdi yeni mal sahibi benden 2016 kira bedelini bile istiyor beni sahte evrak yapmakla suçluyor ayrıca faşist kira bedeli talebinde bulunuyor birde babamla ben aynı iş yerinde vergi levhası ile çalışıyorum şimdi benim ne yapmam gerekiyor 7 gün içerisinde cevap vermem gerekiyormuş ?

tarafıma gönderilen evraklar: