Merhabalar, çağrı merkezinde çalışıyordum. Çalıştığım işyeri isim soyisim telefon numarası sorup kayıt oluşturuyor. Dilerseniz bu kayıt sırasında Vladamir Putin diyin size Vlademir olarak hitap etmek zorunda. Yani a kişisi olarak arayıp b kişisiyiz dendiğinde herhangi bir şey denilmiyor ve b kişisi olarak işlem sağlanıyor.Daha sonrasında bu kayıt üzerinden devam ediyor. Bir gece bu çağrı merkezini arayıp çalışan bir arkaşıma mevzuat hakkında soru sorunca ondanda detaylı bilgi almayınca hakaret etmişim daha sonrasında ise şikayet kaydı oluşturmuşum. Sabah ise bununla ilgili savunmamı istediler. Savunmada olayı hatırlamadığımı ama sesin ve numaranın benim olduğumu belirttim. Daha sonrasında ise 25-2 den atacaklarını yada istifa mı istediler. İstifa verdim. Lakin çağrı sırasında vermiş olduğum numara başka bir numara ve başka biri adına kayıtlı ve ben numarayı farklı farklı bir isim veriyorum. Lakin ben bu numara ile 8 9 ay önce görüşme sağlamışım.Bu tazminat almamamı sağlar mı ? Bütün detayları bunlar.Teşekkür ederim.