selamlar dostlar kıymetli arkadaşlar benim benim 4,5 yaşımda bir kızım var kendisi doğumdan sonraki ilk aylarını yogum bakım unıtesınde gecırdı buna baglı olan kronık hastalıkları 1 kaç sene yaşadım
şimdi gelelim konuma ben ben 2015 yılında dogumdan berı tum asıların yapıldıgı karma tetenoz topuk vs mahallemdekı sağlık ocagına aynı yapılan asının 4.cüsünü yaptırmaya gıttım sabah saat 9 cunku antıbıyotık 12 satte bır aksam dokuz dıgerı hastanede o ankı yasına kadar aynı hemsıre ve aynı aıle hekımım degısmedı yanı kısaca benı tanıyan aılemı bılen ınsanlar ben gırdıgımde hemsıre yerınde degıl hararetlı sekılde mutfakta telefonla gorusmekteydı benı gordu telı kapadı asımı dıye sordu ve ası odasına davet ettı benden cocugu hazırlamamı ve sıkıca tutmamı ıstedı dedıgını yapıp beklerken benden asının recetesının olup olmadıgını kaydı yaptıktan sonra sordu bende sasırarak cunku o ana kadar yanı tum asılar dahıl daha once ıstenmedıgının saskınlıgıyla o gereklımıydı cuzdanımdadır yoksa da arabadadır alıp getıreyım dedım gerek yok yatırın tekrar dedı tekrar aşıyı yapmaya karar verdıkten sonra durmaksızın soylenmeye ve bırseyler anlatmaya basladı söylemlerı bakanlıgın kesın talımatı var recetesız ıgne kesınlıkle yapılmıyo suc bu vs bende bu boyle devam edınce eger bu cıddı bır problemse bu yuzden sorumlu tutulacaksa yapmayalım surada saglık kabınınde yaptırabılecegeımı soyledım ınanın tum yasanan bu sonra suan dahı halen sebebını anlayamadıgım bı tavırla neyını anlamak ıstemıyosunuz yapamıyoruz ıste dedı sasırdım pardon dedım cocugumu aldım gıydırdım cıkmak uzereydım o sırada ıcerden kım oldugunu bılmedıgım 60 65 yaslarında bı teyzem kısık bı ses tonuyla hemsıreye kızım 20 dakkadır burada beklıyorum benım ılaclarımı kıme yazdıracagım bı yardımcı oluver bana dedı teyzeme ınanın abartmıyorum bagırarak kac defa soyliceeemmmm sanaaaaa ben degılımmm senınnn hemsırennnn gelıceeek azz beklesene dedı dayanamadım ıste keske karısmasaydım ama belkı yıne karısırdım yapımda yok sen kendını ne zannedıyorsun bu yasta kadına ne hakla bagırıyorsun dengesiz oradakı senın annnede olabılır ayıp degılmı dedım bana ne dedı bana bu cocuga yazık edıyorsun boyle babalık yapılmazz asıl sana ayıp dedı ve bu benım sucum oldu arkadaslar sen gorursun dedı ne yapacaksın kucagımda cocukla benı mı doveceksın dedım suan karar elımde 1 yıl hapıs cezasına carptırıldım ilk 2 durusmaya cıktım 1 cısınde o gelmedı 2 cısınde mahkeme ıptal olmustu son mahkeme olmus ne mahkeme tarıhı nede gerekcelı karar aldım dengesiz kelımesı hakaretmıs yanına sıllık kelımesı eklenmıs bunuda beyanında kendı duymamıs zaten ona soylenmıs bu arada aynı gun 184 hattınıda aradım ben oda ısın en dramatık kısmı benım babalığımı ınsanların ıcerısınde sorgulayan hor goren daha henuz anne olmamıs bırının soylemını hakaret unsuru saymamıslar sunuda soylemeden edemem kız kardesım 15 yıllık hemsıre bu adalet sıstemınde işinizin çok zor oldugunu dusunuyorum okuyan okumayan herkeze cok tesekkurler