merhabalar 21 yaşın da bir gencim cumartesi günü sabah işteydim akşam da kız arkadaşımla buluşmak için plan yaptık ben işten geç çıkacağımı söyledim ona göre otobüse ve planladığımız yere gelmesini söyledim trafik olmadığı için eve erken geldim evimin önünde araçtan inip diğer çalışan kişiye verdim sonra hızlı bir şekilde duşumu alıp üstümü giyinip kız arkadaşımı aradım nerede olduğunu sordum otobüse daha yeni binmiş bende evde çok az oyalandıktan sonra dışarı çıkıp babamın yanına gittim babamdan harçlık aldım o sırada arkadaşlarımı gördüm onlarla konuştukdan sonra yavaşça buluşacağımız yere gittim ilk defa ben ondan erken geldiğim için ona söylemeden evden çıktım o yaklaşınca haber verecekti benim amacım ona görünmeden arkasından dokunarak şaşırtmaktı veya sarılarak anlık gelişecek bir durumdu . herneyse ben üstgeçitin altındaki durağın oraya vardım baktım bir vatandaş bana bakıyor sonra kız arkadaşımın otobüsü geliyor mu diye duraktan 3 4 mt ileride olan küçük küçük ağaçların bariyerlerin o tarafa gittim bakmamla dönmem bir oldu fakat kafamı çevirdiğim an kolumu arkadan adam tuttu pusuya yatan bi adamda diğer kolumu tuttu ıssız biryerdeyiz bana bağırmaya başladılar ne yapıyorsun burada abi ne oluyor siz kimsiniz ben sevgilimi bekliyorum dedim ağaçların arasında neden saklanıyorsun beni darp ediyorlar bu arada abi ben sevgilimi bekliyorum arkadan ona gözükmeden dokunup şaşırtacaktım dememle bana karımı kızımı çoluğumu çocuğumu tecavüz eden kişi sensin burada ki sapık sensin kadınları tecavüz eden kişi sensin diyerek beni şoka soktu abi benim şimdi sevgilim gelecek bu sırada ben siz kimsiniz dedikce polisiz polisiz diye yırtındılar fakat bu sırada ben ortalığı yıkıyorum polisi arayın polisi arayın polisi arayın sürekli bağırıyorum hiç bir şekilde kaçmaya çalışmadım kimliğini göster dedim o zaman hırpaladıktan sonra beni yerimden canlatamayınca çıldırdılar kimliğini gösterdi sahte olduğunu düşündüm bunlar dahada çıldırdı ciddi bir şekilde beni dövmeye başladılar yerimdende kıpırtamadılar bana nefes aldırmıyorlar gelen vatandaşlara ateş edip uzaklaştırdılar ben bilerek yere yattım birisi üstümü çıktı diziyle sırtıma basarak sağ sol böbreğime boşluğuma ciddi yumruklar vurdu diğeri boğazımı sıkarak yandan üzerime yattı bi koluyla sıktı bi koluyla sürekli sürekli yumrukladı ve beni suçlamaya devam etti benim olayla hiç bir alakam olmadığı için kendimi sürekli ifade etmeye çalışırken ve şokun etkisiyle sürekli durumu anlatmaya çalıştıkca dayak yedim bunlar benim üstümdeyken çevikkuvveti arıyorlar kelepçeleri bile yok bunların olduğumuz yeri tarif ediyorlar fakat çevikkuvvet yaklaşık 30 dk boyunca bulamadı bu sırada bu adam yanındakine diyor ki bak abi dudağımı patlattı tamam mı diyor çevik kuvvetlerede dudağımı patlattığını söyledi sonra çevik kuvvet gelir gelmez benim kollarımı arkadan kelepçeledi abi beni bunlardan kurtarın dememe kalmadan 10 15 kişilik çevik kuvvet kafam eğik olduğu için botlarıyla ve yumruklarıyla ciddi darbeler aldım ayakta duracak halim kalmadı sersemledi araca bindirdiler bu adam üstüme yattı nereden baksanız 100 kilodan fazla araçta gidene kadar üstüme yattı nefes aldırmadı bana suçlamaya devam etti karakola geldik ben kendimi anlatmaya çalışmayı bıraktım psikolojim aşırı derecede bozuldu ayakta duracak gücüm yok ben birşeyler söylemeye çalıştıkca bana ağır ağır küfürler etmeye devam ettiler beni sorgu odasına çekip oğlum biz bağışlayıcıyız itiraf et dediler kağıt imzalatmaya çalıştılar beni teşhis odasına saat 9 10 ve gece 12 gibi gelen kadınlara teşhis ettirip 3 kadından 2 si %100 teşhis etmiş 1 i %80 bu cinsel saldırıya uğrayan kadınlar olayı şöyle anlatmış bu cinsel tacizi yapan kişi bunlara arkadan sarılmış ıssız yerde ve karanlık olan yerde bunlar benim yüzüm gözüm kafam şişken her yerim şişken nasıl %100 teşhis ediyor nasıl oluyor da o karanlıkta bir insanı bu kadar kolay teşhis edebiliyorlar ben kendimi dayak yedikten sonra tanıyamazken onlar nasıl olurda bir insanı bu kadar kolay tanıyabiliyorlar ben kadınların gelip beni kurtarmasını beklerken bunları öğrendikten sonra yıkıldım herneyse gece 12 de beni nezarete atarken benim kız arkadaşımı aradılar ve o sabah ifade verdiği için olay biraz düzeldi gibi oldu polisler bana bu orospular seni teşhis etti olum bizlik birşey yok ben senin olmadığına inanmaya başladım gibi şeyler söylediler savcının karşısına çıktım savcı resmen polisleri savundu onları tanıyorum onlar iyi çocuktur sen kaçmaya çalışmıssın hayır efendim kaçmaya hiç bir şekilde çalışmadım anlatılanlar yalan dedikçe beni konuşturmadı dinlemedi bile mağdur insanı dinlemedi bile sonra tamam savcı çık dedi ben polisten kimliğimi istedim sen hele dur dedi savcının yanına giitti birşeyler konuştu sonra mahkemeye çıkacağını savcının tutuklama talep ettiğini söyledi mahkemeye çıktım hakim kadınlar seni %100 teşhis etmiş gibi şeyler söyledi az önceki söylediğim şeyleri söyledim ve benim zaten kız arkadaşım var ve sürekli cinsel hayatım olduğunu söyledim ama pek dinlenmedim hem benim evim hemen 100 150 mt aşağıda böyle birşey yapacak olsam neden orada yapayım veya neden oraya kız arkadaşımı çağırayım yada ben orada öyle birşey yapmışsam neden tekrar aynı yerde yapayım ? tutuklanmayı beklerken hakim denetimli serbestlik verdi bana. sonra ben serbest kaldıktan sonra devletin hastanesine gittik polislerden dayak yediğimi söyledim darp edildim dedim psikolojik travma yaşadım dedim saat yaklaşık akşam 6 dan gece 12 ye kadar hastenede uğraştık fakat darp raporu geçiçi verdi bize doktor sabah geldik psikiyatriye bize dediler ki rapor verebilmemiz için karakoldan üst yazı getirmeniz gerek sonra karakola gititk karakol savcıyı aradı savcı zaten polisler hakkında suç duyurusunda bulunduğumu söylemiş ben ifade verirken şikayetçiyim dedim savcıya sonra polisler bizi adliyeye yönlendirdi ifade verdiğim savcıya gittik rapor konusunu dedik zaten raporu tutuldu göz altına aldığı sırada ama ben doktorlar geçiştirdi vs dedim kendimiz almak istiyorum dedim fakat bugün raporu alamadık kaldı öyle bu darp raporunu ne yapabilirim hiç bir suçum yokken bu duruma geldim psikolojim ciddi derecede bozuk nasıl bir yol izlemem gerek lütfen bana yardım edin