merhabalar 2 gün önce polis tarafından aranıp ifadem alınmak üzere çağrıldım.İfade vermeye gittiğimde olayın henüz şokunda olduğumu kafamı toplayıp tekrar gelmek istediğimi söyledim kırmadı sağolsun.Bir filmden telif hakkı sebebiyle hakkımda kamu davası açılmış.Bazı yanlış bilgiler var adamların verdiği dosyada mediaget.com üzerinden izlenme/indirme sağlandığını ve 155 bin küsür izlendiğini yazmışlar bunları kabul etmiycem gerçeği yansıtmıyor çünkü birde yanlış hatırlamıyorsam ki inşallah doğru hatırlıyorumdur dosyanın ilk sayfasında manevi haklara tecavüz yazıyordu maddi tabiri geçmiyordu bu şikayetçi tarafın maddi bir isteği olmuyacağı içeriği kaldırtmak isteyebileceği anlamına gelir mi? birde kendileri belirtmiş site sahibi ile sitede iletişim bilgisi bulunamadığı için iletişime geçilmemiştir diye fakat domain(site adı) sorgusu yapıldığında telefon adresim dahil her türlü bilgiye ulaşabilirlerdi FSEK 81 ek 4. maddesinde ihlal eden tarafla iletişime geçilip 3 gün içinde silinir diye bir satır var ve ben hiçbir uyarı almadım ihlal ettiğimi ifadem istendiğinde öğrendim.