Arkadaşlar beni askerlik şubesi ankara gataya askeri hastaneye sevk etmişti . Tank şoförü olamaz.. komonda olamaz.. Askere Elverişlidir. Diye Rapor verildi...
Ben bir 6 ay sonra falan tekrar askerlik şubesine gittim . Beni tekrar hastaneye sevk edin dedim rahatsizlgim dan dolayı bana dediler ki 15 temmuzdan sonra gata artık asker işletmelerine bakmıyor seni devlet hastanelerine gondercez dediler . Beni tekrar bu sefer devlet hastanesine sevk ettiler . Hastane de heyete girdim yaklaşık 12 doktora göründüm. Ve bugün heyetten Raporum Çıktı. Yaygın ansiyete bozukluğu depresif bozukluğu depresyon falan yazıyor. Askere Elverişli Değildir. Seferde barışta görev yapamaz. Diye çürük Raporu aldim. Ve beni Askerlik şubesi aradı. Bana şimdi diyorlar ki askerlk şubesindeki memur diyorki şimdi senin önceki ankara gatanin verdiği rapor da sistem kayıtlı suan ki rapor u da ankara ya onaya göndericez. Artık son kararı ordan verilecek dediler. Ankara dan aldığım rapormu yoksa devlet hastanesinden aldığım rapormu sayılır arkadaşlar cevaplarinizi bekliyorum..