Selamlar.Yakın zamanda başımdan bir felaket geldi ve hukuki anlamda yardımınıza ihtiyacım var.Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Eşimle saçma sapan bir konuda tartıştık. Bunun üzerine 1 hafta boyunca eşim babasının evinde bende babamın yazlık bahçesinde kaldım. Her ne kadar uğraşsam da eşimle konuşturmadılar. Bu arada eşim 2 aylık hamile. Aradan 1 hafta zaman geçti ve ablam eniştem ve biri 4 yaşında diğeri 18 yaşında yeğenlerimle geldiler. gelince de eşimin ailesi ile bir telefon trafiği başladı. Sonuç olarak benim gelip özür dilememi istediler.
Olay günü saat 21 civarı ablam eniştem ve annem, eşimin ailesinin evine gittiler ortamı yumuşatmak amacıyla. Gittiklerinde kayınbiraderim 2 defa 63 yaşında annemin üzerine yürümüş.Sonradan kayınbiraderimi odadan çıkarıp konuşmaya başlamışlar. Konuşma sonucu benim eve gelip onlardan özürdilemem istenmiş. Ablam ve eniştem beni ve yeğenlerimide alıp eşimin ailesinin yaşadığı eve gittik.Eve girişte ilk başta ablam ve 4 yaşında yeğenim,arkasından eniştem ve 18 yaşında yeğenim,en arkadanda ben girdim. Annem içerde idi. evlerine girergirmez arkadan kayınbiraderim önden kayınpederim hatta kayınvalidem bile bana saldırdılar. Hatta kayın biraderim buynuma ip atıp beni öldürmeye çalıştılar. Son anda ip koluma takılıp omzumdan çıktı. fotoğraflarda ipin izi mosmor şekilde görünüyor.

Sonuçta 40 gün rapor aldım ki 15 temmuz sonrası bu olay gerçekleşti ve karşı taraf rapor alamadı. Olay ile ilgili ifadelerine ulaştım. 3 İfade Olmaz olasıca kayınpeder kaynana ve kayınbirader) 3 ününde ifadeleri farklı. Biri olay arada cereyan etti diyor. Biri oturma odasında diyor. Biride sadece saçmalamış. Tek ortak noktaları sözde Kayınbiraderim bana ' Bu evin Delisi Senmisin '' demiş. Bende dönüp vurmuşum. Polis kayıtlarında hiçbir darp yada iş görmezlik raporları yok . Eşimin ifadesindede görmedim duymadım. Odadan hiç çıkmadım demiş. Ama 3 metre mesafeden duymama ihtimali yok.
Bu arada eşim şahit olarak Anne baba ve kardeşi yazdırmış. Bunlar şahit olabilirmi. Benim eniştem ve yeğenim şahit.
Ben bir an önce bu pisliklerden kurtulmak istiyorum. Nafaka durumum ve tazminat olayları nasıl işler. Bu arada çocuk 1 ay sonra doğacak.Mahkemede 21 martta. Yani çocuk doğmuş olacak.Resimler ve İfadeler doğrultusunda bana yardımcı olabilirmisiniz.
Çok Teşekkür ederim…..