Erkek arkadaşım tarafından yaklaşık 4-5 yıldır tehdit ediliyorum. Bir çok dayak yedim , elimde sigara söndürdü , boğarak öldürmete teşebbüs etti , ölümle tehdit ediyor , şantaj yapıyor vs.
Ayrılırsam yüzüme kezzap dökeceğini , kezzap bulamazsa sıcak su dökmeyi planlamış ve nasıl yapacağını bana anlatıyor açıkca. Bununlada kalmayıp aileme , arkadaşlarıma , akrabalarımada bulaşacağıylada tehdit ediyor. Onun izni olmadan dışarı tek bir adım atmam yasak. Bakkal , market hatta okula gidebilmek için izin alıyorum. Dışarı çıkabilmem , okula gidebilmem karşılığında benden açık fotoğraflar istedi ve hala istemeyede devam ediyor. Hayatımı devam ettirebilmek için bunları yapmak zorunda kaldım. Daha öncesinde cinsel istismara maruz kalmıştım ama üzerinden uzun yıllar geçtiği için kanıtlanması çok zor. Eğer ayrılırsam açık hat alıp fotoğraflarımı o hat üzerinden aileme ve çevreme göndereceğini böylece hiç kimsenin onun gönderdiğine dair kanıt bulamayacağını söylüyor. Bende bunları ses kayıtlarına aldım çünkü kanıtlayacak hiç birşeyim yok. Yasal olmadığını biliyorum.
3 hafta öncesinde polise şikayette bulundum ve hala beklemedeyim. Şuan kütahyada öğrenciyim polis dosyanın ankara savcılığına gönderileceğini ve davanın orada açılacağını söyledi. Polis evine gidip kişisel eşyalarına el konulup , silineceğini söyledi.
Ceza alır mı , bu süreçte nasıl bir izlemem gerekiyor? Her an beni öldürme korkusuyla yaşıyorum. Ve cinsel istismar suçu 17 yaşındayken olduğu için kamu davasına döner mi ?