iyi geceler öncelikle 21.12.2016 yakın tarihte bir olay yasadım yasadıgım olay eglenmeye gittigim bir yerde bir sorun yasadım polisi aradım ancak polis olay yerine gelmedi tekrar aradım kısa süre bekledikten sonra ine gelmiyince bu sefer ben karakola gittim ve olayı bir polise antırken diger polis alıcak vericek meselesinedemi biz bakıcaz git sorunun kendin hallet dedi bende gidip adamımı vuruyım kavgamı ediyim dedim ve polis beni zorla dısarıya attı ve o sırada ceketim yırtıldı kollarım cizildi bende polisten şikayetci oldum ve darp raparu aldım ancak darp raporunda yogun alkol kokuyodu yazıyo ve evet biraz alkolluydum ancak kendimi kaybetmemiştim poliste ifadesinde bana terörist dedi tskda tanıdıklarım var sizi şikayet edicem dedi gibi yalanlar söylemiş ancak bu suçlamaları kabul etmedim ve polisin bir kaç arkadası onun sahidi oldu benim ise elimde olan tek dayanagım o an ordaki kamera görüntüleri ve onlarda silinmezse verirlerse sizce bu durumda kim haklı çıkar yardımcı olabilirmisiniz?