İyi günler ;

Arkadaşlar temmuz ayında 17 yaşında bir kızla ilişkiye girdim.Kızın birden fazla kişiyle birlikte olması sebebiyle ayrıldık.Daha sonra geçtiğimiz haftalarda karnım ağrıyo diye doktora giderek hamile olduğu 22 haftalık olduğu ortaya çıktı. Babasından korkusuna şikyette bulunmuş o tarihe uyan benimle birlikte bir kaç kişiyi daha şikayet etmiş.İfadesinde bizden şikayetçi olduğu fakat cinsel ilişkiye kendi rızamla girdiğini söylüyor.Mahkemeye çıktık denetim serbestliği verildi.Şuana kadar herhangi bir suçtan işlem görmedim.Burda bi kaç avukata gittim soruşturma başlamadığı için birşey yapmana soruşturma açıldıktan sonra avukat tutarsın denildi. Şubat ayında askere gidicem. Benim görüşürüm kız hamile kalmasa bizi şikayet etmicekti babasından korkusuna bizi şikayet etti diye düşünüyorum nasıl bir savunma yapabilirim. Savcı karşısında olanların hepsini doğru şekilde anlattım.Diğer şikayet edilen şahıslara çıplak fotoğraflarını attığını ve bunu polise gösterdi. Bu benim açımdan da bir avantaj olabilir mi ?