Arkadaşlar selamlar. Başıma bir iş geldi görüşe yardıma ihtiyacım var. Olayı çok kısa anlatayım.

Çocukları her sabah aracımla anneme bırakıyorum. O siteye de giriş ve çıkışlar ayrı kapılardan yapılmakta. Ancak site öyle aman aman katı güvenlik kuralı olan siteler gibi değil. Yani giriş kapısından çıkış ta yapılabiliyor. Geçen sabah normal şekilde giriş yaptım, soransında çıkış kapısına gittim, kapı açılmadı ben de döndüm giriş kapısındaki güvenlikten rica ettim arka kapı açılmadı kapıyı açabilir misin diye. Ki daha önce de başıma geldi, ve aynı şekilde o kapıdan rica üzerine çıkış yapmıştım. Benim dışımda market servisleri, su servisleri de o kapıdan çıkış yapabiliyorlar.

Güvenlikteki arkadaş kesin emir var açamam dedi ve diretti kapıyı açmadı. Ben de biraz sinirli bir şekilde kendisi ile tartıştım, şikayet edeceğim şeklinde söylemlerde bulundum. Ben de plastik bariyeri aralamak için elimle ittirdim ve bariyer kırıldı.

Sonrasında site yönetimi merkezine hemen gittim. Oradaki güvenlik amirine kapının kırıldığını, arkadaki çıkış kapısının açılmadığından kapıya geldiğimi ancak oradaki kişinin de zorluk çıkartarak kapıyı açmadığını anlattım. İsim ve telefon bilgilerimi verdim. Beni direkt arasalar kapının bedelini de ödemeye hazırdım. Ancak gidip şikayet etmişler. Küfür ettiğimi,tehdit ettiğimi yazmışlar. Şahit yok sonuçta ben de küfür ettiğimi hatırlamıyorum.

Karakola ifade verdim. Sonrasında süreç nasıl işler. Sonuçta yaptığım hareket yanlış farkındayım o yüzden de kendim yönetime gidip bilgilerimi bıraktım. Dava açılır mı? Ceza alır mıyım? Cezası ne olur?