8 9 ay önce bilge adama kayıt oldum. 7 bin lira gibi bi Meblaya kayıt oldum. 2 ay sonra başlayacak olan kursumdan önce kaydimi sildirmek istedim ilk kayıtta ise 350 lira ödeme yapmıştım. Bana dondurmami ileri bi tarihte tekrar başlama şansım olabileceğini söylediler bu süre zarfında ödeme yapmadan durumum duzelir se devam edebilecegimi anlattılar bende tamam dedim. O süre zarfında işlerim kötüye gitti ve haberim olmadan kurs da dersim başlamış. Benimle irtibata olan Ali Bey telefonlarima çıkmamaya başladı şubeye gittiğimde ise kaydimi ali beyin oluşturduğu ve sadece onun kaydimi silebilecegi söylendi daha sonra 10 kere 20 kere aradım fakat bir türlü ulaşamadım üzerinden baya geçti dün e devlette icra takibini gördüm 3. Ayda verilmiş suan ne yapacağımı bilmiyorum lutfen yardimci olun. Tek bir dersine girmediğim bilge adam beni soymak istiyor . Bu olayda Bakırköy deki şube de geçmiştir . Kendileri imzayı atana kadar ulaşılabilir imza bitti mi icraya kadar goturebilen bir sirket . Ne yapabilirim bu icra nasıl geri cektirilebilir almadığım hizmetin bedelini odemelimiyim