merhabalar sitenizde henüz yeniyim belki yanlış başlık altında yazıyorum ama bana yardımcı olmanızı istiyorum
22 yaşındayım bundan 5 sene evvel bir olayım olmuştu kısaca sizlere aktarayım
bir kız arkadaşım vardı lisede aramız iyiydi yaklaşık olarak 7 aya varan bir ilişkimiz oldu onunla ve sonra abilerinin beni bir yerden duyduğunu ve kendime dikkat etmem gerektiğini söyledi ertesi gün arkadaşlarımdan benı birilerinin aradığını duydum gurbette olduğum için kaçma olanağım yoktu sonuç olarak benı aldılar sonra bir kahveye götürdüler kızın abisinin yanına kahveye gittik ve müşterilerin gitmesini bekledik kahvede 3 kişi beni darp etmeye başladılar sonra bir müddet sonra durdular benı bırakıcaklarnı sandım ama sonra kapıya bir araba yanaştı ve bnı apar topar arabaya koydular ve kımsenın olmadığı bir yere götürdüler ellerimi bağlayıp odunla dövmeye başladılar sonra bir yolunu bulup kaçmayı başardım hemen karakola gidip durumu anlattım dava açıldı dosya temizden geldi tam 5 sene dolmuştiki bugün elime bir kağat geldi ve yargıtay cezanın az olduguna kanaat getirip terar yargılanacaklarını söyledi tabi ben o günden sonra okulumda dikiş tutturamadım ve okulumu bırakmak zorunda kaldım darp raporum falanda var zaten benım sorum şu ben bu kişilere tazmınat acabilrmiyim avukatım bana hak yoksunluğu çeteye bulaşmak ve 18 yalından küçük bir indanı kaçırmak suclarından hem maddi hemde manevi tazminat acarsın dedi ama ben pek tatmin olmadım açıkçası kısa ve öz olaak bana yardım edebilirmisiniz ve bu alanda ben bu tazmınat davası açabilirim diyen avukat arakadaşımız varsa bna ulaşabilirmi acaba