Merhaba,

Temmuz ayında açıklanan 2016/1 KPSS yerleştirme sonuçlarına göre üniversiteye memur kadro ünvanı ile atandım ve görevlendirmem araştırma ve uygulama hastanesine verildi. İlk önce acilde hasta kabule verildim fakat orda sağlık açısından çalışamayacağımı amirime ilettiğimde beni farklı bir birime verdiler. Beni kan, açık yara vb. şeyler tutuyor, bu fobim ve ona bağlı gelişen kaygılarım yüzünden 1 sene terapi görmüştüm.

Daha sonra hastalarla temasın olmadığı fakat otelcilik anlamında hastaneyi denetleyen ve idare eden (Ev idaresi) bir birime yönlendirdiler. Yine de hastane ortamında ( kan, yaralı hastalar, tıbbi atıklar doku ve organlar) kendimi iyi hissetmiyorum ve mental olarak günden güne çöküyorum. Ayrıyeten üniversiteye genel lisans mezunu (nitelik kodu:4001) olarak yerleşmedim. İngiliz dili ve edebiyatı mezunuyum ve üniversiteye İngiliz dili ve edebiyatı programından mezun olmak+ YDS'den A puan almak koşuluyla yerleştirmem yapıldı.

Bulunduğum birimde niteliğimle ilgili dil becerilerimi kullanabileceğim bir görev yapmıyorum ve bu durumla ilgili sorunumu Personel Daire Başkanlığı'na ilettim fakat nihai bir sonuca ulaşamadım. Önümüzdeki hafta bu durumla ilgili yazılı olarak sorunumu iletmeyi düşünüyorum. Bu arada hastane içinde psikiyatri bölümünden destek alıyorum, onlardan alabilceğim durum bildirir raporu vb. ek sunabilceğim evraklar, konuyla ilgili yapılabilecekler ve yönlendirmelerinizi bekliyorum.

Teşekkür ederim.