Hepinize iyi pazarlar ve günaydın ben bir konuda yardım almak istiyorum bu tam bir onur meselesi haline geldi bana yardımcı olursanız sevinirim

Olay : Bundan 1,5 Yıl evvel bir bayan arkadas ile tanıstım beraber 1 yıl boyunca bir ilişkimiz oldu Bu bayan daha önce ( dayısı tarafından pazarlanmıs ) (fuhusa zorlanmıs ) ve bu dayı illetini bayan arkadasımın basından atana kadar cok ugrastım ama her fırsatta mahkemeye gidip şikayetçi olmadı daha aradan 3 ay gecti ve bayan arkadas mersine gitti orda ikamet etmeye basladı ve bu süreç içerisinde bir birliktelik olmadı kısaca ( ilişkimiz bitmişti ) ve sert bir şekilde ayrılmıstık ve dayısının bana aşırı derecede düşmanlıgı vardı bayan arkadasıma sahip cıktıgım için

dün beni dayısı ve kendisi ile beraber beni telefonla ariyip savcılıga dilekçe verdiklerini ve beni o bayana zorla fuhuş yaptırdıgım ve uyusturucu kullandIRDIGIM iddaları ile mahkemeye vermişler güya basında bekliyormusum zorla fuhuş yaptırtıp uyusturucu verdiriyormusum

Bu bayan arkadas ile cekilmiş samimi pozlarım var tatilde paraşütte cafe de evde parkta aklınıza gelebilecek 2 sevgili ne yapmıssa bunların fotoları var elimde

suan evli ve bir cocuk babasıyım Bu kara ve kirli iftirayı nasıl atabilirim üzerimden veya mahkeme karakol ws denk geldigimde hemen beni tutuklarlar mı yoksa ifademi alıp bırakırlarmı neticede elinde delil yok ama hakim bayanın tarafını tutarmı ne gibi deliller sunmalıyım bu konuyu hazırlıklı olmak için açtım