Merhaba abilerim ve ablalarim yardinlariniza ihtiyacim var

Ttnet subat ve mart aylarina ait 2 faturam vardi mart ayinda Askere gitme karari aldim subat faturami odedim askere gittim sadece tek faturam kalmıştı mart faturasi eve gelmis annemde bir avea odeme noktasindan ödeme yapmışlakin biliyorsunuzdur legal olmayan siteler vasıtası ile ödeme yapiyorlar lakin site o an ödemeyi yapmıyor annem zavallida ödendi sanip eve gidiyor temmuz ayinda eve Mersin 4.cu icra mudurlugunden icra kagiti geliyor. Bende izin alip memlekete gidiyorum lakin fatura odenmemis olarak gözüküyor her neyse olan olmus dedim gittim 750 TL Ttnete olan borcu Türk telekom genel merkezinden ödedim. Simdi geriye 401 tl yasal takip kisaca dosya masrafi kaldı tum bu olaylari icra bürosuna anlattim inanmadilar zar zor kasim ayinin sonuna ödemeye ikna ettim lakin biraz önce aradilar hemen ödeyip kapatin borcu yoksa icra göndeririz diyorlar ee kasimda anlasmistik odeme yapmadan önce dedim o baskasidir dosyaniza ben bakiyorum dedi. Askerim diyorum banami askersin diyor abiler ve ablalar yalvaririm bir yol gösterin.