Merhaba arkadaşlar. Ben 6 dairelik bir apartmanın 1. katında oturuyorum. Karşı dairemde oturan şahıs beni evime hayat kadınları getirmek ile suçluyor. Olayın geçtiği günü şu şekilde anlatacak olursam;

Bir gece saat 12 sularında düğünden evimize gelip üzerimizi değiştirip tekrar dışarı çıkıyorduk. Biz apartman kapısından çıktıktan sonra karşı komşumuz kendi balkonundan '' Buraya bu hayat kadınlarını (çok afedersiniz o....pu' ları) getirmeyin Burası genel ev değil burada kadın mı satıyorsunuz gibi çok onur kırıcı bir takım kelimelerde bulundu. Ayrıca bir daha bunları buraya bu o...puları getirirseniz ayaklarınızı kırarım beni katil edersiniz gibi tehditlerde bulundu. Olay anında Ben,Kız arkadaşım (sözlüm) , Kuzenim ve onun nişanlısı da olayın içerisindeydi ve bu hakeret 4 ümüze karşı yapıldı. Bu durumda kendilerine dava açmayı düşünüyorum. Davanın nasıl açılacağı konusunda fikir sahibiyim merak ettiğim konu davanın nasıl sonuçlanacağı konusunda. Not olarak şunu belirtmek isterim. Bize hakaret eden şahıs diğer apartman sakinlerinden apartmana hayat kadını getiriyor gerekçesi ile imza toplamış. Bu imzaları atan şahıslar da kız arkadaşımı ve kuzenimin nişanlısını da hayat kadını olarak görüyor ve suçluyor anlamına gelebilir mi? Bu onur kırıcı olay karşısında başta kız arkadaşım ve kuzenimin nişanlısı olmak üzere psikolojimiz ciddi anlamda bozuldu evime giremez duruma geldim. Bu konu hakkında nasıl bir yol izlemem gerekiyor davayı sadece ben mi açmalıyım yada ben ve diğer 3 kişi ayrı ayrı davalar mı açalım. 4 kişi birbirimize şahitlik edebiliriz bu kadar şahit yeterlimidir başka bir delile ihtiyaç duyulabilir mi? İlgilerinize şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim