Merhaba adım burak eskişehirde yaşıyorum olayı tüm samimiyetimle olduğu gibi anlatıyorum siz değerli hukukçu kişilere.
Benim bi abim var öz abim, bi iş kurmak için ortak olmaya karar verdik ancak anlaşamadığımızdan dolayı vazgeçildi. Bi işletme alıcaktık bu işletmeye zamanında kapora verdik. Vazgeçtikten sonra abiminde oturduğu ancak eşinin üzerine olan eve gittim o beni telefonla çağardı. Apartmanın girişinde görüştük yukarı çıkmadım beni zorla apartmana sokarak konuşmaya başladı. işletmeye verilen 1500tl kapora parası onun parası olan paradan eksik olduğu için tartışma başladı. Ancak onun demesiyle verilen kaporayı gidip kendinin almasını izah ederek çıkmak için kapıya yöneldiğimde beni zorla asansöre bindirerek evine sokmaya çalıştı. Asansörde ve apartmanda darp etti. Hastaneden darp raporu aldım o raporla beraber şikayetçi oldum mahkemeye vermek istediğimi arz ettim karakolda. Şu an mahkeme işleme girmiş tarih belli olmuş. Çok büyük bi darp yok ortada ancak doktor darp olduğunu gördü ve boynumda kızarıklıklar kolumda morarmalar sebebiyle darp raporu verdi ancak yaralanma vs yok genede doktoruun verdiği bi darp raporu var ortada. Ne gibi süreç izlemeliyim mahkeme sonucu sizce ne olur ortada bariz bi şekilde darp edilmiş bi kişi var. Karşımdaki şahsında daha önceden infazı var sanırım davaları olmuş başka nedenlerden dolayı yani. Sonuç ne olur benlik bi sıkıntı olurmu mağdur olduğum ortada ancak hiç alakam olmadı bugüne kadar mahkemeyle vs tedirginim. Ve oldu ki tazminat davası açtım açabilirmiyim darp edilme sebebiyle tazminat davası? ayrıca konudan ayrı olarak bi sorum daha var hakim karşısında şikayetçi değilim vazgeçtim diyebilirmiyim?