merhaba Araç Satımında ( Vekaletle ) Dolandırıcılık vakası başıma geldi.Aracı büyük bir rentekar süsü verdikleri selimpaşada devlet hastanesi yakınında güleryüz emlak diye bir ofis fakat aslında daha bir kaç hafta önce ruhsatsız ve vergi levhası ne kira kontratı var nede resmi bir kayıt.Bu adamlar 3 erkek 1 kadın fazla detay A girmeden anlatacak olursam hesabıma para yatırma bahanesi sonra sistem yok elden yalanı ile vekaletname verdim ve medeni arslan adındaki dolandırıcıya aracı kaptırdım.Bu durumda şikayet lerimi yaptım ama bende esnaf olduğum için aklıma şöyle bir durum geldi.Bu adamlar 20 güne yakın dükkan açmış hiçbir zabıta yada belediye görevlisi gelip siz burda adammış kesiyorsunuz araba mı dolandırıyorsunuz diye bi içeri başını uzatıp bakan olmamış taki ben dolandırılana kadar.Şimdi ben davaya Silivri belediye zabıta müdürlüğünüde dahil etmek istiyorum bir faydası olurmu.Çünkü ben daha dükkanı yeni açtığımda daha dekorasyon aşamasında maliye zabıta kontrol e gelmişti.Bir şey yapılabilirmi.