merhaba arkadaşlar 7 aydır ıturduğum kiramı 1.5 2 ay öncesine kadar duzenli ödediğim ev dubleks 2 ye bölünmüş alt katı bana ust katı bır başka kişiye kiralanmıs elektırık sayacı ortak evı evleneceğim için tutum ayda 10 gun kalıyorum kalmıyorum ama ev sahibim her seferinde 165 260 arasında her ay bende para aldı ıskan çıkmadı dıye aylarca sonra ıskan alındı sayaçlar bağlandı elektırığı ustume alıyım dedım söyledım gerek yok ben hallederım dedı yıne elektırık için geldi 100 tl para ıstedı bende bana 10 tl su 9 tl doğal gaz gelmıyor dedım elektırık nasıl 100 tl gelır dedım verdım onuda sonra sayaçları saydım eksık şalteri indirdim dairemin ust komşu geldı kaldırdı anladım kı sayac aynı sonra aradım ev sahibini alattım durumu ben kullanmadığım faturayı ödüyorum aylardı se nasıl böyle bırsey yaparsın durumun duzeltılmesını ıstedım bu sureçtw-e de kıra vermeyeceğimi iletttim aradan 1 ay geçtı apartman yonetıcısı mesaj attı kapının kılıdını değiştiricekmış dıye sonra gııtım kapı kılıdı değişmiş aradım bır dunya hakaret tehdıt sen buralara bı daha ayak basamazsın ben 30 yıldır buralıyım diye bende yaptıgının suç olmasını söylememe rahmen dınlemedı bende polıse sıkayette bulundum konut dokunulmazlığı ıhlalı hakaret ve tehdıtten şikayetci ve davacı olmadum uzlaşmak ıstemedım sonra benı arayıp kirananı elden verıyosun dımı 8 aydır vermedıgını ıdda edıp bede karşı dava açıcam dedı sözleşme onda yok bır tek bende var ondada kefılı kendı akrabası sözleşmedede kıra ödemesı elden yazıyor evımde duğun için bırıktırdığım altılar ve nişanlım için yuzuk filan vardı polıs de gelemedı 3 gun geçtı ustunden bı avukatla konustum ama nasıl bı yon izlemem gerekıyor ne polıs ne savcı aramadı 3. gun oldu hala kımseden ses soluk yok yardımcı olursanız sevınırım