(SORUŞTURMA EVRAKİ İNCELENDİ ) suç tarihinde yaşi küçük SSÇ Nurcan'ın müracaati ile mağdur Doğan ile rizasi ile cinsel ilişkiye girdiği ve bu ilişkiden hamile kalarak doğum yaptiği ve mağdur ile cinsel ilişkiye girme suçunu işlediği sebebiyle mağdur Doğan hakkında yasal soruşturma yapıldığı ve yapılan soruşturma sonucunda Doğan hakkında 25/03/2016 tarihinde reşit olmayanla cinsel ilişki suçundan kovuşturma yer olmadiğina dair karar verilerek SSÇ hakkında iftira suçundan soruşturma açıldıgı ve bu suç sebebiyle incelenen soruşturma evrakin kapsımda mağdur Doğan'ın atılı suçlamayi kabul etmediği ve yapılan araştırma inceleme sonucunda SSÇ'nın doğum yapmasi sonucunda bebekten alınan örnekler ile şuphelinin kan örneği arasinda yapılan moleküler genetik inceleme sonucu mağdurun bebeğin babasi olmadiğinin belirlendiği böylece mağdur Doğan'nin iftiraya uğradiği , yine dosya kapsaminda bulunan tanık beyanlarından SSÇ'nın başka kimselerle de cinsel ilişkiye girdiği , hamile olduğunu anladiği dönemlerde arkadaş çevresine Doğan için bu çocuk bana bakar , çocuğuma da bakar şeklinde arkadaşlarına konuşmalar yaptiğinin anlaşıldığı SSÇ hakkında kamu davasi açmaya yeterli suç şüphesi ve delil bulundğu yukarıda gösterilen subut delilleri ve tüm evrak kapmasindan anlaşılmış olmakta; SSÇ'LER hakkında düzenlelen iddianamenin kabulü ile mahkemece kovuşturmanın yapılarak eylemlerine uyan yukarıda yazılı sevk maddeleri uyarınca cezalandırılmalarına karar verılmesı kamu adına talep ve idda olunur ,,, şimdi arkadaşlar bu mağdurluğum yüzünden tazminat acabılıyorum mu suçtan zarar gören ben 1 senelik iş kayibim var psikolijiğim alt üst olmuş durumda yakında psikolijik tedaviler göreceğim