19 yılllık anestezi teknikeriyim bundan 6 yıl önce ameliyathanede kendime narkotik vererek süisit girişiminde bulundum. ve bunu sonucunda 2 aylık narkotik bağımlısı olduğum anlaşıldı.zaten suisitten 10 gün önce falan kullanmaya başlamıştım. 3 -4 ay kadar tedavi gördüm ama tekrar başladım ve sonunda dilekçe vererek başka kurumda memur olarak çalıştım. Nakil yapıp başka ile geçtim bundan 1 yıl kadar önce Tekrar mesleğe dönmek için dilekçe verdim ve bana eski durumlarım yazılı olarak idare tarafından verildi. ve kabul edilmedi . Acil serviste halen çalışmaktayım geldiğimde acile yine ilaçla ilgili sıkıntılarım vardı ama bunu artık atlattım. Ve kesinlikle yoksunluk sıkıntı baş ağrısı hapı dahi kullanmıyorum. Şİmdi ben acil serviste ibadet ve bazı uygulamaların ve eleman eksikliğinin olduğu durumları yazılı olarak bildirdim. Cevap halledilecek oldu.tabi halledilmedi. Sonra zaman geçti ambulans görevi ve farklı uygulamaları vermeye çalıştılar ve ben bunu bimere 15 gün önce yazdım. 26.07.2016 günü acildeki eksikliklerin giderilmesi yerine beni laboratuvarda bilgisayar başında barkot okutma görevi verileceğini idare tarafından söylendi. Kabul etmedim idare ısrar edince yazılı olarak istedim. (Özeti bu)
1- Anestezi mesleğime tekrar geçmek istiyorum nasıl bir yol izlemeliyim.
2. yaklaşık 9-10 aydır acilin çeşitli biriminde çalışıyorum. Buradan alınıp uygunsuz bir işe verilmek isteniyorum. Budurumu engellemek ve durdurmak için ne yapmalıyım.
3-Dosyamda sağlık raporu getiririsen belki geçiriz bizim insiyatifimizde denildi. Bu konuda yetkili kimdir. Hangi birimden hangi raporu almalıyım.Nereye müracaat etmeliyim. Teşekürler.