iyi günler 1 parsel üzerine kurulu 168 daire 16 işyerili 5 bloklu sitenin; inşaat süreci sonrası abonelik vb işlemlerin yürümesi için kurulan geçici yönetimin sonlanıp kalıcı yönetim seçilmesi için dün 1.olağan toplantısı yapıldı.

Resmiyette başkası olmasına rağmen ilgilenemediği için aktif olarak 2 aydır ben fiili olarak gayri resmi yöneticiliği yürütüyordum. Milleti toplantıya getirene kadar da göbeğim çatladı. Herkes seni seçeriz derken toplantı anında milletin pasifliği ve ilgisizliği ile toplantı anına kadar adayın A sı geçmezken toplantı esnasında 2-3 aktif malikin 1 yönetici yerine 3 yönetici olsun demesi üzerine "istersen sen ol, hadi bu bloktan da bunu yazalım" mantığıyla zar zor 2 kişi daha yazdılar. Şuan 3 kişilik yönetim, 3 kişilik denetim seçildi. (1.toplantıda yeter sayısı olmayınca 2.toplantı yaptık)

2 aydır tüm cefasını ben çekiyorum ve diğer iki kişinin de ilgileneceğine emin olun iğne ucu kadar inanmıyorum. Hani kişi kendini belli eder derler ya... Duruma olan kızgınlığımı ve site için yapmayı düşündüğüm yararlı şeyleri yapamama ihtimali düşüncesinin çekilmezliğini de hesap ederek bu 3 kişilik yönetimin 1 kişiye düşmesini nasıl sağlayabilirim yada diğer arkadaşlar benim kadar fedakarlık yapıp ilgilenmezse bu konuda onlara karşı ne yapabilirim? istifalarını filan isteyebilir miyim? çünkü ya bu arkadaslar yönetim huzur hakkını alıp yan gelip yatacaklar işleri ben yüklenecem ya da fikirsel çatışmaya gireceğiz. teşekkürler

not: yönetim planında yönetici veya yönetim seçilir diyor.