Merhaba, sakini olduğum apartmanın yönetimini kimsenin yönetici olmak istememesi üzerine bir firmaya devrettik. Fakat bu firma apartmanımızla ilgilenmemekte ve istenilenleri geç bir şekilde yapmakta ve bu durumdan bazı daire sakinleri mağdur olmakta. Yönetimi bu konuda aradığımızda ise "Ben görevimi yapıyorum ve her gün apartmana uğrayarak kontrol ediyorum" diyerek cevap vermekte. Fakat yönetimi devrettiğimiz Ocak ayı içerisinde bir kaç kez görenler dışında bu kişi gören apartman sakini yok. Bunun dışında karar defterinde yer alan bazı işlemleri bizim hatırlatmamızla gecikmeli olarak işleme başladığını bilmekteyiz fakat neticesinin ne olduğunu bilmiyoruz. Aparmana gelen postalar durmakta, faturaların birisinde geçmiş borç görünmekte, apartmanda yönetime ait hiçbir bilgi bulunmamakta. Bunları kendilerine bildirdik ve yine "Ben görevimi yapıyorum" diye bir cevap aldık. Toplantı talep ettik ve geri dönüş alamadık, imza topladık denetciye bildirdik ve denetici tarafından yönetim çağrıldı ve yine gelinmedi. Bunun üzerine kendi aramızda toplanıp karar aldık bizlerde. Bunun üzerine mail ve telefon aracılığıyla bildiri yaptık ve yine bir sonuç alamadık. Ardından bize ben görevimi yapıyorum dercesine bir yazı gönderdi ve ben postaları almak zorunda değilim gibisinden, kendi başınıza yönetimi değiştiremezsiniz tarzında yazı göndermiştir. Bu konuda ne yapmamız gerekiyor ve bu konuda neredeyse tek başıma kalmaktayım ve bu durumdan rahatsızım. Şimdiden teşekkür ederim.